PCC THERM SP. Z O. O.

Firma została założona w roku 2014 i wchodzi w skład międzynarodowego holdingu PCC SE, z siedzibą w Duisburgu. Od początku istnienia spółki przedmiotem jej działalności prowadzonej na rynku polskim i europejskim jest branża izolacyjna (izolacje na bazie poliuretanu) oraz branża chemii budowlanej. Holding PCC SE:

  • zatrudnia ponad 3000 pracowników,
  • posiada placówki w 40 lokalizacjach w 17 krajach.

PCC Therm Sp. z o. o. jest producentem sztywnych płyt poliuretanowych (PU/PUR/PIR) oraz dostawcą systemów ociepleń marki NEW-THERM®.

PCC Therm Sp. z o. o. jest solidnym i odpowiedzialnym partnerem handlowym.

Nowoczesny zakład produkcyjny umożliwia nam rozwiązywanie najróżniejszych zagadnień w zakresie termoizolacji oraz dostawę innowacyjnych rozwiązań w branży izolacyjnej.

logo_pcc_therm_s

Doświadczenie w dziedzinie handlu, kontakty z czołowymi zachodnioeuropejskimi i wschodnioeuropejskimi producentami oraz ich wyłącznymi przedstawicielami, jak też obecność przedstawicieli holdingu w poszczególnych krajach stanowią wyjątkowe know-how będące podstawą i warunkiem ciągłego rozwoju działalności.

 

Jesteśmy nowoczesną spółką holdingową z indywidualnym podejściem do każdego klienta i wraz z certyfikowanym produktem oferujemy także profesjonalne doradztwo.

+48 71 794 33 40
ask tecka therm (a) pcc tecka eu

dot